Aygıt Tanınmıyor hatası


Aygıt Tanınmıyor hatası

SORUN: Bilgisayara USB aletimi taktım, bilgisayarım aygıtı tanıdı ancak alet yüklenirken sorun oluştu ?

Aygıt Tanınmıyor hatası

ÇÖZÜM: Denetim masasından Donanım ekleye gir,bağladım de, evet’i işaretle. Daha sonra ekrana yüklü donanımların listesi gelecek. Sen en alttaki yeni donanım ekleyi işaretleyeceksin. İşaretledikten sonra “yeni donanımı ben seçeceğim” kutucuğunu işaretle. Sonra karşına bir liste çıkacak. 0 listeden “PMCIA flash bellek aygıtları” seçeneğini işaretle ve ileri tıkla. Sonrasında sürücü yüklenecektir. Bilgisayarı kapatıp açın ve tanınmayan aygıtınızı yeniden deneyiniz.

Denemelerinizi farklı USB girişlerinde de yapınız.

ÇÖZÜM2: Bir başka çözüm de şu:
Bilgisayarınızı kapatın ve bilgisayarın fişini prizden çekin. Prizden çektikten sonra 1-2 dakika bekleyin ve fişi tekrar takarak bilgisayarınızı açın. USB aygıtınızı tekrar takın ve sorunsuzca kullanın..

Aygıt Tanınmıyor hatası ile Benzer Yazılar:

2 Temmuz 2008 Saat : 12:00

“Aygıt Tanınmıyor hatası” için 295 Yorum

 1. dejaay diyor ki:

  OGUZHAN telefonunuzun usb sürücülerini yeniden yüklemeyi deneyin.

  Telefonununuzun ayarlar bölümünden usb seçeneğini yığın depolama olarak ayarlamayı deneyiniz.

  O da olmazsa eski roma dönünüz.

 2. Yavuzcan diyor ki:

  Arkadaşlar Aynı Hata Bendede Var bnm Bilgsyr Win 7 Nolur Bir yardım Buları DEnedim olmadı ama arda bir çalışıyor yardım lütfen !!!!!

 3. rıdvan sevim diyor ki:

  arkadaşlar aynı sorun bende vardı fakat bu çözüm bir işe yaramadı
  bilgisayarımın formatı ise sp3 xp idi format atsam bile sorun ortadan kalkmıyordu fakat ben buna bir çözüm uzatmak istemiyorum hemen kısaca anlatayım
  1.İlk önce WİNDOWS VİSTA STARTER 32 BİT format setupunu bulmanız lazım bu cd bende olduğundan dolayı hiç aramadan buldum.
  2.Setupu buldukdan sonra bir cdye kopyalayım cdye cd sürücüsüne takıp pcnizi yeniden başlatıp format atmaktır.Bunun ile ne alakası var diye sorucaksınız şimdi görüceksiniz.
  3.Format başladığında C ve D diskini kompile silmeniz gerekiyor yoksa işe yaramıyor.
  4.C ve D yi kurdukdan sonra format bittinde ise vistada driverler otamatik olarak yüklü olur pcde.Onun için %100 çalışıcağına ben eminim arkadaşlar.Neyse formatımızı attığımızda bütün programlar kurulu olarak geliyor ve diğer formatınızı attığınızda bile usb belleğiniz çalışacaktır arkadaşlar %100 çözüm bu.
  aygıt yöneticisi filan hepsi hikaye bu hatada dediğimi yapın ve görün şimdiden kolay gelsin hayırlı günler

 4. ahaha diyor ki:

  Rıdvan sevim ;D kardeşim sen bence kimseye fikir verme..illa format atacaksan Windows 7 kur…Vista çöp bir işletim sistemidir..ayrıca usb portu okumuor diye format ta atılmaz.. anakartın CHIP SET driverlarını silip yeniden yüklerseniz sorun düzelecektir..

 5. Mehmet diyor ki:

  2. yöntemi az önce denedim 10 numara 5 yıldız çalıştı

Aygıt Tanınmıyor hatası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

flash Son Yazılar FriendFeed
reklam
reklam
reklam
reklam